Szukaj
Masz pytanie? Zadzwoń. +48 505 703 780
» Regulamin

RegulaminI.    INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY,


Sklep internetowy, działający pod adresem www.labelsandlove.pl prowadzony jest przez:
 
Adres rejestrowy -

Labels & Love
ul. Dzieci Warszawy 11/U4                             02-495 Warszawa

NIP:5252487872                   
 
Adres korespondencyjny -

Labels&Love
ul. Dzieci Warszawy
11/U3
02-495 Warszawa


(obowiązuje do zwrotów i wymiany towaru)
 
 
Kontakt z działem obsługi:

tel.       22 224 04 90/91
e-mail    kontakt@labelsandlove.pl


II.   CENY
 
 1. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 2. Ceny produktów podane w sklepie internetowym www.labelsandlove.pl są cenami wyrażonymi w polskich złotych.
 3. Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy zamówionych produktów.
 4. Zawsze wystawiamy dokument sprzedaży. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Prosimy o zaznaczenie właściwej opcji na etapie składania zamówienia.
 5. Wszelkie płatności związane z realizacją zamówienia dokonywane są w walucie polskiej.
 6. W sklepie www.labelsandlove.pl obowiązują ceny produktów podane na stronie, z uwzględnieniem aktualnych promocji ogólnych i indywidualnych.
 7. Labels & Love Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian cen produktów oraz zapisów w aktualnie obowiązującym regulaminie. Zmiany te wchodzą w życie od momentu ich zamieszczenia na stronie sklepu www.labelsandlove.pl.
 8. Promocje nie łączą się ze sobą, dlatego też w przypadku towarów przecenionych żaden dodatkowy rabat nie ma już zastosowania.
 9. Sklep internetowy www.labelsandlove.pl związany jest ceną podaną przy ofercie sprzedaży towaru w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Złożenie zamówienia oznacza akceptację podanej w ofercie ceny.

III.   REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 
 1. Zamówienia przyjmowane są na stronie internetowej www.labelsandlove.pl
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy rozpatrywane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
 3. Warunkiem złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie internetowej sklepu.
 4. Oferta sklepu obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej a zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 5. Wszystkie wymiary podane w opisie są wartościami przybliżonymi.
 6. Wysyłając ze sklepu internetowego www.labelsandlove.pl zamówienie, Klient oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu i akceptuje jego postanowienia.
 7. W przypadku niedotrzymania przez Klienta postanowień Regulaminu, Labels & Love Sp. z o.o. jest uprawniona do odstąpienia od umowy i unieważnienia zamówienia.
 8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie sklepu labelsandlove.pl. W przypadku braku części zamówionych produktów pracownik sklepu skontaktuje się z Klientem w celu poinformowania go o stanie zamówienia tj. częściowej jego realizacji, wydłużeniu czasu oczekiwania, anulowaniu całego zamówienia lub jego części.
 9. Labels & Love Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do  potwierdzenia zamówienia poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez wysłanie e- maila do Klienta.
 10. Po potwierdzeniu zamówienia produkty wysyłane są w przeciągu 24h (od poniedziałku do piątku), liczonych od momentu otrzymania wpłaty. Jeśli z jakiegoś powodu termin ten zostanie wydłużony, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 11. Labels & Love Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku błędnego lub częściowego wypełnienia formularza, w momencie gdy w uzgodnionym czasie nie zostanie dokonany przelew w należytej wysokości lub też przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.
 12. Klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia lub też je wycofać kontaktując się z działem sprzedaży pod wskazanym powyżej adresem e-mail. Powyższe jest możliwe jedynie do momentu wpłaty uzgodnionej w zamówieniu kwoty.
 13. Niemożliwe jest anulowanie zamówienia, które zostało już wysłane.

VI.  FORMY PŁATNOŚCI
 
 1. Aktualnie jako forma zapłaty za złożone zamówienie możliwa jest przedpłata na wskazane poniżej konto bankowe lub pobraniowa przesyłka kurierska.
 2. Termin płatności to 3 dni robocze. Po upływie tego terminu transakcja jest anulowana, a przedmiot sprzedaży zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż.
          DANE DO PRZELEWU:

          Labels&Love Sp. z o.o.
          ul. Dzieci Warszawy 11/U4
          02-495 Warszawa

          BANK MILLENNIUM 96 1160 2202 0000 0001 6985 0150


V.  WYSYŁKA TOWARU I KOSZTY PRZESYŁKI
 
 1. Towar dostarczany jest wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DPD. Dostarczenie towaru do klienta jest bezpłatne przy zamówieniach powyżej 200 zł i płatne 9,90 zł w przypadku zamówień na kwotę niższą. Zamówienia realizowane są po wcześniejszym zaksięgowaniu zapłaty za złożone zamówienie, chyba że wybrana została opcja za pobraniem. Koszt tej ostatniej wynosi 25 zł.
 2. Zamówiony towar zostanie wysłany pod adres podany przez kupującego w momencie złożenia zamówienia. Nie ma możliwości zmiany adresu po dokonaniu wpłaty. 
 3. Labels & Love Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas przewozu przesyłki do Klienta przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską. Powyższe ma również zastosowanie w przypadku opóźnień w dostawie towaru.

VI.  ZWROT

 1. Klient ma prawo zwrócić kupione produkty będące w nienaruszonym stanie w terminie do 14 dni od daty nadania przesyłki. Przekroczenie  tego terminu będzie stanowiło naruszenie warunków umowy oraz podstawę do nieuwzględnienia zwrotu.
 2. Towary do zwrotu przyjmujemy wyłącznie w stanie idealnym (tj. bez jakichkolwiek oznak użytkowania, czysty i kompletny; bez zapachu np. perfum; ze wszystkimi oryginalnymi metkami).
 3. Produkt musi się znajdować w oryginalnym opakowaniu wraz z dołączonymi metkami i dowodem zakupu (paragonem lub fakturą).
 4. Niekompletny zestaw zwracanego towaru jest równoznaczny z odesłaniem produktów do Klienta na jego koszt.
 5. Koszty wynikające ze zwrotu towaru pokrywa Klient.
 6. W przypadku zwrotu Klient otrzymuje wartość zamówionego towaru. Nie są natomiast zwracane koszty przesyłki.
 7. Pieniądze zostaną zwrócone do 5 dni roboczych od momentu przyjęcia zwrotu.
 8. Nie zwracamy kosztu odesłania przesyłki.
 9. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.
 10. Wpłaty dokonujemy wyłącznie na konto bankowe podane w trakcie realizacji procedury zwrotu, nie dokonujemy przelewu pocztowego.
 
VII.   REKLAMACJE
 
 1. Jeśli po otrzymaniu towaru stwierdzisz, że posiada on wady  lub jest niezgodny z zamówieniem, masz 14 dni na odesłanie go nam z powrotem. Przy czym w przypadku otrzymania towaru zgodnego z zamówieniem, jeżeli jednak rozmiar jest nieodpowiedni zastosowanie ma procedura wymiany.
 2. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. Jeśli będzie to niemożliwe z powodu wyczerpania zapasów, sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne obecnie produkty.
 3. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest dowód zakupu.
 4. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku, gdy konieczna okaże się ekspertyza rzeczoznawcy.
 5. Reklamacje wynikające z różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które spowodowane są parametrami monitora Klienta (dot. to głównie różnicy w kolorach / odcieniach), nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 6. Reklamacji nie podlega naturalne zużywanie się zakupionych towarów, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji, wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu, elementy ozdobne tj. klamry itp., odbarwienia oraz przemoczenia.
 

VIII.    WYMIANA

 
 1. Klient ma prawo wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar. Chęć wymiany należy zgłosić i odesłać w terminie 14 dni od daty nadania przesyłki. Przekroczenie powyższych terminu będzie stanowiło podstawę do nieuwzględnienia żądania wymiany.
 2. Prosimy o wcześniejsze ustalenie, czy interesujący rozmiar jest aktualnie dostępny. Jeśli nie będzie to możliwe, spróbujemy sprowadzić go w jak najkrótszym czasie.
 3. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem lub bez uprzedniej konsultacji.  
 4. Koszt powtórnej wysyłki to 9,90 zł.


IX.  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
 1. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Labels & Love Sp. z o.o. wyłącznie w celu realizacji zamówienia z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w szczególności prawo wglądu do własnych danych. Ponadto każdy Klient ma prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach ww. Ustawy.
 2. Dane osobowe będą pobierane, gromadzone, przetwarzane i wykorzystywane w ramach świadczenia usług objętych umową. Dane osobowe to takie dane, które zawierają informacje o stanie osobistym lub majątkowym Użytkownika zidentyfikowanego lub możliwego do zidentyfikowania. 
 3. W rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych adres e-mail można uznać za dane osobowe, gdy elementy jego treści pozwalają na ustalenie na ich podstawie tożsamości osoby bez nadmiernych kosztów, czasu i działań. A więc adres katarzyna.kowalska@[nazwa firmy].pl będzie daną osobową, a katarzyna.kowalska@wp.pl już nie. 
 4. Przy rejestracji Użytkownik zobowiązany jest podać adres e-mail nie uznawany za dane osobowe w rozumieniu ww. Ustawy. Niniejszy zapis ma na celu dodatkową ochronę Użytkownika, oraz niemożność jego zidentyfikowania.
 5. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Przejdź do strony głównej
 • AAKO (Holandia)
 • Access (Grecja)
 • Achilleas Accessories (Grecja)
 • Alex Max (Włochy)
 • Andersen & Lauth (Islandia)
 • Axel Accessories (Grecja)
 • Bariloche (Hiszpania)
 • BSB (Grecja)
 • Compania Fantastica (Hiszpania)
 • Emoi (Francja)
 • Fragola (Włochy)
 • Happening (Grecja)
 • L'amie (Francja)
 • Lavand (Hiszpania)
 • Lemon Beret (Francja)
 • Luigi Galvani (Włochy)
 • Melagrano (Włochy)
 • Monnari (Polska)
 • Numph (Dania)
 • Sea Shell (Grecja)
 • Tara Wera (Grecja)
 • Yaya (Holandia)

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i materiałów drogą elektroniczną
Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 100,00 zł